פסח בא ואיתו הזוגיות הגדולה של חייך! עונת פריחת האהבה כבר ממש בפתח, וזה הזמן שלך להכיר את הגבר הנכון ולמצוא את הזוגיות המדויקת שלך!

למעבר להדרכה הפרקטית למציאת אהבת חייך

3 סרטונים בהם תגלי:

#1

איך להשתחרר ממעגל התקיעות
אחת ולתמיד

#2

מה באמת מונע ממך למצוא אהבה

#3

איך ליצור אינטימיות במעמד הדייט המביך.

הכירי כמה מהבוגרות המאושרות שלנו:

פולינה

ביום רביעי האחרון התחתנתי עם אהבת חיי! האיש עליו חלמתי בלילות אחרי עוד דייט מאכזב או אחרי עוד ארוחת חג לבד. דמיינתי אותו לפרטי פרטים והוא הגיע, מתעלה על כל דמיון! יש תרגיל בקורס שנקרא היום המושלם שלי בעוד 5 שנים, כתבתי אותו ב-10.8.16, לא עברו 12 חודשים מאותו יום וכך נראים הימים שלי... אז המסר שלי אליכן היום: אל תתפשרו! אל תוותרו! הוא שם, עושה את התהליך שלו אליכן, כמו שאתן אליו, הוא יגיע בזמן הנכון. באופן אירוני- החודש יורד לי התשלום האחרון על הקורס. מאחלת לכן אהבה טהורה אושר וזוגיות מקודשת.

אילנית יוסף

לירז יקרה, בדרך כלל הבנות כותות לך כאשר הן מוצאות זוגיות או לקראת חתונה. אז אני התחתנתי לפני שלושה שבועות ולא כתבתי עד לרגע זה כי לא האמנתי שככה קיבלתי טוב, אז אחרי שעיכלתי... אני רוצה לומר לך תודה ענקית על שהעלת אותי לתדר הנכון, כי רצון היה לי. הדרך שבה עזרת לי לעבור בלאהוב קודם כל את עצמי, להשלים עם העבר ולחיות איתו בשלום ולקבל כל דבר בהבנה, עשו את חיי להרבה יותר פשוטים. עבודת המצפן גרמה לי להתמקד באופן ישיר במה בדיוק אני רוצה ולשמחתי קיבלתי את זה. אני ממליצה בחום, אני ממשיכה אתך בדימוי עצמי ובאושר ועושר.

אתי יונה

אני מקווה שהמקרה שלי יתן השראה לכולכן או לפחות יתן לכן להרגיש שעבודה קשה משתלמת. לפני 10 חודשים לקחתי על עצמי החלטה לעשות כל מה שביכולתי כדי לסייע לעצמי למצוא את בן הזוג שאכן ראוי לי. מצאתי בדרכי את לירז- בעלת החיוך המזמין, הידע וההתלהבות שכבשו את ליבי מהרגע הראשון. עשיתי את מצפן הזוגיות והגעתי למפגשים במרכז מבלי להתעצל. אז הגיע החלק שלי לומר תודה. נמצאת כרע בזוגיות עם בן זוג אוהב, תומך ומעניק שפשוט לא מפסיק להעניק לי אושר. וכל זה הגיע בזכות אותה החלטה- לאהוב את עצמי מחדש, להתמקד ולזמן את המדויק לי לפי יהלום הזוגיות שבכל פעם ליטשתי עוד ועוד.

אתי מנשה

זה היה שווה את ההמתנה הארוכה- מצאתי את היהלום המדויק שלי ואני בזוגיות שתמיד חלמתי עליה. אוהבת, נאהבת ומאושרת יותר מאי פעם. תודה לך לירז על השליחות המבורכת שאת עושה, על הנדיבות ועל כך שלא ויתרתי לי ועלי. על כל הכלים שיפעת אותי בהם ועזרו לי להתחבר לעצמי מחדש, לשפר את חיי באופן משמעותי ולזמן אליהם את האהבה הנפלאה הזו.

שרון שרעבי

אני בזוגיות, זה סוף סוף קרה, מצאנו אחד את השנייה ואני בעננים! לאחר 9 שנים ללא זוגיות (9 שנים!) שהחלו בגירושים קשים ומשבר אמון עמוק במין הגברי, והמשיכו בחוויות דייטים כושלים בזה אחר זה, ושנייה לפני שאמרתי נואש, החלטתי להתחיל תהליך אימון אישי אצל לירז. לירז, בכישרונה האינסופי, לקחה אותי להרפתקה עם עצמי, ידעה בדיוק מה לומר והיכן לנגוע כדי לקלף את המגננות אחת אחרי השנייה ולאפשר לי להאמין שגם לי זה יקרה, שגם לי זה מגיע, כי אני שווה וראויה! ושהיקום לא שכח אותי הוא פשוט חיכה שאני אהיה מוכנה. ואז לקראת סוף התהליך, פתאום זה הגיע, ככה בהפתעה.

יפעת דשת

לקורס המצפן האחרון נרשמתי בדמעות מתוך ידיעה שזה הדבר האחרון שאני עושה לפני יאוש טוטאלי מכל נושא הזוגיות. עברתי הרבה דייטים, קואוצ'רים וקורסים ושום דבר לא השתנה. תוך חמישה חודשים מתחילת הקורס התחולל הנס אליו ייחלתי. השקעתי והתמסרתי לכל החומרים שלירז מעלה, שיננתי, חזרתי וסיכמתי את כל הסרטונים בתקווה שהקסם יקרה גם לי. ואז פגשתי את הזוגיות הנשמתית שלי, זו שמקנה תחושה של בית, ואז הבנתי בדיוק על מה מדברים כשזה זה- זה זה. הערכים שכתבתי במצפן מתאימים בדיוק לערכים שלו ומשם הכל קרה ממש מהר.

יש לך רק צעד אחד לעשות, לבחור בעצמך ולהתחיל לשנות את כל מה שלא עובד.

למעבר מידי להדרכה מלאי את המייל כאן